Katalog

Katalog Kostní augmentační materiály OsteoBiol 2015 v českém jazyce obsahuje kompletní přehled o kostních augmentačních materiálech značky OsteoBiol italské společnosti Tecnoss. Na 112 stranách katalogu jsou také podrobně popsány a zdokumentovány klinické případy, studie a certifikace výrobků.

Zaslání katalogu v tištěné pdobě si můžete vyžádat na e-mailu katerina.babicova@dentamed.cz.

Letáky

OsteoBiol - Medicína založená na důkazech

Medicína založená na důkazech

Brožura OsteoBiol GTO

Směs prehydrované heterologní kortiko-spongiózní kosti s kolagenem a TSV gelu – OsteoBiol GTO.

Membrány a bariéry OsteoBiol

OsteoBiol Gen-Os a TSV Gel

Unikátní kombinace pro stabilizaci augmentátu. Kolagenová heterogenní kortiko-spongiózní kostní směsi OsteoBiol Gen-Os a termosenzitivního gelu OsteoBiol TSV Gel.

Zaslání těchto letáků v tištěné pdobě si můžete vyžádat na e-mailu katerina.babicova@dentamed.cz.

Aplikace

QR OsteoBiol aplikace AppStore
QR OsteoBiol aplikace Google Play

Aplikace OsteoBiol je první nástroj tohoto druhu pro stomatology nabízející přehled o kostních augmentačních materiálech, jež pacient potřebuje před umístěním zubních implantátů a řešeních, které může stomatolog svém pacientovi nabídnout. Aplikace obsahuje dvě základní sekce: hlavní sekce s technickými údaji určená pro stomatology a druhá sekce pro pacienty s animovanými videi na podporu vysvětlujícího zubního lékaře.

Aplikace pro zařízení Apple je kompatibilní pouze se zařízeními iPad (je vyžadován operační systém iOS 6.0 nebo novější).

Aplikace pro zařízení s operačním systémem Android je určena pro telefony i tablety.

Aplikace vyžaduje internetové připojení. Velikost aplikace je 230 MB. Vyvinuto ve spolupráci se společností Seat Pagine Gialle Italia SpA.

Stránka je určena pro odborníky
Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.